Wyznaczamy nowy standard leczenia

Zakres leczenia

Technologie i terapie wspomagające

  • Do diagnostyki używana jest tomografia CBCT z technologią niskiej dawki.
  • Eliminowane są biologiczne czynniki ryzyka implantologii i odbudowy kości poprzez analizę i korektę poziomów cholesterolu LDL i witaminy D.
  • Układ immunologiczny jest aktywowany poprzez infuzje z witaminy C.
  • Do atraumatycznych procedur chirurgii kości wykorzystywane są urządzenia piezoelektryczne.
  • Zastosowanie błon PRF znacznie przyspiesza gojenie kości i dziąsła.
  • Stosujemy implanty ceramiczne i bezmetalowe uzupełnienia protetyczne.
  • W celu polepszenia gojenia używane są nowoczesne urządzenia oparte na technologiach światła i mikroprądów o specyficznych częstotliwościach.

Nasi dentyści

Iwona Nasterska

Dr Iwona Nasterska

Lekarz prowadzący naszego zespołu. Ukończyła specjalizację w chirurgii stomatologicznej na Warszawskiem Uniwersytecie Medycznym oraz studia podyplomowe ze stomatologii estetycznej na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Przez 29 lat pracy klinicznej pracowała w krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych ucząc się od światowej klasy specjalistów w swojej dziedzinie. Wielokrotna wykładowczyni na kursach dla dentystów oraz współzałożycielka Polskiej Akademii Stomatologii estetycznej. Założycielka pierwszej w Polsce kliniki stomatologii biologicznej oraz twórczyni koncepcji 6 Filarów Stomatologii Biologicznej.

Marta Marchewka

Dr Marta Marchewka

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego oraz studiów podyplomowych z medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie bieżącej praktyki lekarskiej dokształca się i rozwija poprzez uczestnictwo w renomowanych szkoleniach oraz kongresach medycznych w Polsce i na świecie z zakresu stomatologii oraz medycyny regeneracyjnej. W kręgu jej zainteresowań są procedury medyczne stymulujące naturalne procesy naprawcze organizmu oraz działania przeciwstarzeniowe. Szczególnie interesuje się zagadnieniami osocza i fibryny bogatopłytkowej wraz z komórkami macierzystymi. W swojej praktyce kieruje się holistycznym podejściem do zdrowia. W zabiegach medycyny estetycznej wykorzystuje naturalnie występujące w organizmie komórki i substancje tj. kwas hialuronowy, płytki krwi oraz czynniki wzrostu, komórki macierzyste, aminokwasy, witaminy. Zajmuje się także stomatologią zachowawczą (używa preparatów bez BPA), leczeniem biologicznym zębów, zabiegami higienizacji jamy ustnej z leczeniem przyzębia, wybielaniem zębów, bezpiecznym usuwaniem amalgamatów.

Dołącz do zespołu

Jesteśmy w trakcie rozwijania naszego zespołu dentystów. Jeżeli jesteś zainteresowany, aplikuj tutaj.