Wyznaczamy nowy standard leczenia

Zakres leczenia

Technologie i terapie wspomagające

  • Do diagnostyki używana jest tomografia CBCT z technologią niskiej dawki.
  • Eliminowane są biologiczne czynniki ryzyka implantologii i odbudowy kości poprzez analizę i korektę poziomów cholesterolu LDL i witaminy D.
  • Układ immunologiczny jest aktywowany poprzez infuzje z witaminy C.
  • Do atraumatycznych procedur chirurgii kości wykorzystywane są urządzenia piezoelektryczne.
  • Zastosowanie błon PRF znacznie przyspiesza gojenie kości i dziąsła.
  • Stosujemy implanty ceramiczne i bezmetalowe uzupełnienia protetyczne.
  • W celu polepszenia gojenia używane są nowoczesne urządzenia oparte na technologiach światła i mikroprądów o specyficznych częstotliwościach.

Nasi dentyści

Iwona Nasterska

Dr Iwona Nasterska

Lekarz prowadzący naszego zespołu. Ukończyła specjalizację w chirurgii stomatologicznej na Warszawskiem Uniwersytecie Medycznym oraz studia podyplomowe ze stomatologii estetycznej na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Przez 29 lat pracy klinicznej pracowała w krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych ucząc się od światowej klasy specjalistów w swojej dziedzinie. Wielokrotna wykładowczyni na kursach dla dentystów oraz współzałożycielka Polskiej Akademii Stomatologii estetycznej. Założycielka pierwszej w Polsce kliniki stomatologii biologicznej oraz twórczyni koncepcji 6 Filarów Stomatologii Biologicznej.

Yana Keda

Dr Yana Keda

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Rozwija się i dokształca poprzez współpracę i szkolenie u Dr. Iwony Nasterskiej. W kręgu jej zainteresowań są chirurgia periodontologiczna i niechirurgiczne leczenie chorób przyzębia. Szczególnie interesuje się zagadnieniami stomatologii estetycznej, protetyką i projektowaniem uśmiechu. W tych dziedzinach rozwija swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.W swojej praktyce wykorzystuje nowoczesne metody estetycznej odbudowy zębów, leczenia zachowawczego oraz leczenia chorób przyzębia jak i wykonuje zabiegi wybielania zębów, bezpiecznego usuwania amalgamatów i zabiegi higienizacji jamy ustnej. Priorytetem podczas ustalania planu leczenia jest łączenie wiedzy z różnych dziedzin medycznych, pozwalające osiągnąć holistyczne podejście do problemów pacjenta. Jest dokładna jak i kreatywna, zawsze dąży do najwyższej jakości pracy, a co najważniejsze, do robienia tego z miłością. Jest życzliwym lekarzem i dba o komfortową atmosferę pacjenta. Prowadzi obsługę pacjentów w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim.

Katarzyna Boros

Dr Katarzyna Boros

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i po stażu w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek w Warszawie. Odpowiednie umiejętności manualne i zmysł estetyki rozwinęła na kierunku Techniki Dentystyczne Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. W trakcie kilkuletniej praktyki lekarskiej dokształca się i rozwija poprzez uczestnictwo w renomowanych szkoleniach oraz kongresach medycznych z zakresu stomatologii. W kręgu jej zainteresowań są nieinwazyjne i minimalnie inwazyjne procedury medyczne stymulujące naturalne procesy naprawcze organizmu oraz nowoczesne techniki leczenia, jak infiltracja żywicą. Szczególnie interesuje się stomatologią zachowawczą i estetyką. W swojej praktyce kieruje się holistycznym podejściem do zdrowia. Uważa, że kluczem do sukcesu w leczeniu jest dobry kontakt z pacjentem, wysłuchanie jego potrzeb, indywidualne podejście, cierpliwość i empatia. Ma duże doświadczenie we współpracy z małymi pacjentami, którzy czasami miewają problemy z adaptacją do wizyt stomatologicznych, oraz dorosłymi z odontofobią. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, leczeniem biologicznym zębów, zabiegami higienizacji jamy ustnej z leczeniem przyzębia, wybielaniem zębów, bezpiecznym usuwaniem amalgamatów. Prywatnie jest osobą ciekawą świata i ludzi, otwartą, z dużym poczuciem humoru i dystansem do życia, fanką aktywności fizycznej i rozwoju osobistego. Jest też mamą uroczego synka, który nauczył ją cierpliwości i nieszablonowego podejścia do dzieci. Uważa, że w każdym aspekcie życia niezwykle istotny jest balans i równowaga.

Marta Krzyczkowska

Dr Marta Krzyczkowska

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego oraz studiów podyplomowych z medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie bieżącej praktyki lekarskiej dokształca się i rozwija poprzez uczestnictwo w renomowanych szkoleniach oraz kongresach medycznych w Polsce i na świecie z zakresu stomatologii oraz medycyny regeneracyjnej. W kręgu jej zainteresowań są procedury medyczne stymulujące naturalne procesy naprawcze organizmu oraz działania przeciwstarzeniowe. Szczególnie interesuje się zagadnieniami osocza i fibryny bogatopłytkowej wraz z komórkami macierzystymi. W swojej praktyce kieruje się holistycznym podejściem do zdrowia. W zabiegach medycyny estetycznej wykorzystuje naturalnie występujące w organizmie komórki i substancje tj. kwas hialuronowy, płytki krwi oraz czynniki wzrostu, komórki macierzyste, aminokwasy, witaminy. Zajmuje się także stomatologią zachowawczą (używa preparatów bez BPA), leczeniem biologicznym zębów, zabiegami higienizacji jamy ustnej z leczeniem przyzębia, wybielaniem zębów, bezpiecznym usuwaniem amalgamatów.

Zespół

Patrycja Adamska

Patrycja Adamska

ASYSTENTKA, HIGIENISTKA

Agata Krawczyk

Agata Krawczyk

ASYSTENTKA, TECHNIK

Emilia Melion

Emilia Melion

ASYSTENTKA

Sylwia Jagodzińska-Bartczak

Sylwia Jagodzińska-Bartczak

OBSŁUGA PACJENTA

Joanna Mazik

Joanna Mazik

OBSŁUGA PACJENTA

Dołącz do zespołu

Jesteśmy w trakcie rozwijania naszego zespołu dentystów. Jeżeli jesteś zainteresowany, aplikuj tutaj.